PALLADIUM
**
PASEO MALLORCA 40, Palma De Mallorca, 07012, Spain
Online rezervace . Ceny od EUR67.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 67
The elegant 3-star Hotel Palladium is fantastically situated in the heart of the fascinating city of Palma on the sunny Mediterranean island of Majorca. The nearby public transport bus network will quickly connect you to the airport.

Overlooking the city and its central Paseo Mallorca street, the contemporary Palladium Hotel is an ideal destination for those wishing to discover more of Palma de Mallorca.

The charming Old Town quarter, the magnificent cathedral and bustling seaport all lie within walking distance of the hotel.

Enjoy Palladium’s morning breakfast served in the café and take advantage of its complimentary wireless internet access.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v PALLADIUM je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Palma de Mallorca, Spain (PMI) - 4.99 mi
  Muzea
  • Es Baluard Contemporary Art Museum - 0.30 mi
  • Es Baluard Museum fur moderne und zeitgenossische Kunst - 0.30 mi
  • Museu d Art Espanyol Contemporani Fundacion Juan March - 0.46 mi
  • Museum Diocesa - 0.49 mi
  • Cabrera s Museum Es Celler - 0.50 mi